Anděl páně 2 /DFP/
Anděl páně 2 /DFP/ Sekce Doprovodný filmový program
Čtvrtek 3.8.|21:15|LETNÍ KINO CINESTAR

Pohádka / Komedie / Rodinný|2016|Česko|99 min.

Režie: Jiří Strach

Hrají: Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Anna Čtvrtníčková, Jiří Bartoška, Bolek Polívka, Vojtěch Dyk, Stanislav Majer, Pavel Liška, Marek Taclík, Viktor Antonio, Marián Labuda st., Jiřina Bohdalová, Josef Abrhám, Veronika Žilková, Martin Huba...

Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl - popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských" zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.(Falcon)

 

IVAN TROJAN NASLAVONICE FESTU

Ve Festivalovém centru bude po celou dobu festivalu výstava fotografií ROBERTA VANA z charitativního kalendáře "Slané ženy" na podporu KLUBU NEMOCNÝCH CYSTICKOU FIBRÓZOU . Ve čtvrtek večer  před filmem ANDĚL PÁNĚ 2 v Letním kině Cinestar představí Klub nemocných cystickou fibrózou  jeho patron a filmový Anděl Petronel, herec IVAN TROJAN. Klub bude s námi ve Slavonicích po celý festival, diváci ho budou moct podpořit, získat informace o tomto nevyléčtelném onemocnění a seznámit se s těmi, kteří s ním statečně bojují.

 

V Letním kině Cinestar děti do 12 let platí 50% ceny vstupenky, od 12 let plnou cenu. Za děti nesou vždy plnou odpovědnost rodiče.

Trailer